Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   15:22
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   15:23
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   15:24
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   15:24
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   15:25
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   15:26
2,3 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   15:26
2,6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   15:27
2,9 Kruhová Interaktivní plán dopravy   15:27
3,4 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   15:29
3,7 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   15:31
5,1 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   15:32
5,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   15:33
6,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:35
7,2 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   15:37
7,6 U Luny Interaktivní plán dopravy   15:38
8,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:40
9,4 Bory Interaktivní plán dopravy 15:42  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020