Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:00
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:01
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   15:03
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   15:04
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:05
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   15:05
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   15:06
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   15:07
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   15:09
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   15:11
6,2 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   15:12
6,5 Podhájí Interaktivní plán dopravy   15:13
6,8 Kruhová Interaktivní plán dopravy   15:13
6,9 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   15:14
8,2 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   15:16
8,4 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   15:17
8,6 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   15:18
9,3 NC Černice Interaktivní plán dopravy 15:20  



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020