Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   11:45
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   11:46
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   11:48
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   11:49
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   11:50
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   11:50
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   11:51
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   11:52
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   11:54
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   11:56
6,2 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   11:57
6,5 Podhájí Interaktivní plán dopravy   11:58
6,8 Kruhová Interaktivní plán dopravy   11:58
6,9 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   11:59
8,2 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   12:01
8,4 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   12:02
8,6 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   12:03
9,3 NC Černice Interaktivní plán dopravy 12:05  



Verze JŘ: 13:17_1.6.2020