Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   10:45
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:46
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   10:48
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   10:49
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   10:50
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   10:50
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   10:51
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   10:52
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   10:54
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   10:56
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   10:57
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   10:59
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   11:00
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   11:01
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 11:03  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020