Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   10:07
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   10:08
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   10:09
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   10:09
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   10:10
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   10:11
2,3 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   10:11
2,6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   10:12
2,9 Kruhová Interaktivní plán dopravy   10:12
3,4 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   10:14
3,7 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   10:16
5,1 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   10:17
5,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   10:18
6,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   10:20
7,2 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   10:22
7,6 U Luny Interaktivní plán dopravy   10:23
8,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:25
9,4 Bory Interaktivní plán dopravy 10:27  



Verze JŘ: 13:17_1.6.2020