Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   9:45
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   9:46
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   9:48
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   9:49
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:50
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   9:50
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   9:51
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   9:52
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   9:54
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   9:56
6,2 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   9:57
6,5 Podhájí Interaktivní plán dopravy   9:58
6,8 Kruhová Interaktivní plán dopravy   9:58
6,9 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   9:59
8,2 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   10:01
8,4 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   10:02
8,6 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   10:03
9,3 NC Černice Interaktivní plán dopravy 10:05  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020