Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   9:07
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   9:08
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   9:09
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   9:09
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   9:10
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   9:11
2,3 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   9:11
2,6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   9:12
2,9 Kruhová Interaktivní plán dopravy   9:12
3,4 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   9:14
3,7 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   9:16
5,1 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   9:17
5,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   9:18
6,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:20
7,2 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   9:22
7,6 U Luny Interaktivní plán dopravy   9:23
8,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   9:25
9,4 Bory Interaktivní plán dopravy 9:27  



Verze JŘ: 13:17_1.6.2020