Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   8:23
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   8:24
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   8:25
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   8:25
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   8:26
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   8:27
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   8:28
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   8:30
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   8:31
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   8:32
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:34
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   8:36
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   8:37
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:39
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 8:41  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020