Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   8:03
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:04
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   8:06
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   8:07
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:08
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   8:08
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   8:09
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   8:10
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   8:12
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   8:14
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   8:15
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   8:17
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   8:18
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   8:19
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 8:21  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020