Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   7:13
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   7:14
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   7:15
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   7:15
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   7:16
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   7:17
2,3 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   7:17
2,6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   7:18
2,9 Kruhová Interaktivní plán dopravy   7:18
3,4 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   7:20
3,7 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   7:22
5,1 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   7:23
5,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   7:24
6,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:26
7,2 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   7:28
7,6 U Luny Interaktivní plán dopravy   7:29
8,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:31
9,4 Bory Interaktivní plán dopravy 7:33  



Verze JŘ: 13:17_1.6.2020