Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   6:18
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   6:19
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   6:20
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   6:20
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   6:21
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   6:22
2,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   6:23
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   6:25
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   6:26
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   6:27
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:29
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   6:31
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   6:32
7,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:34
8,7 Bory Interaktivní plán dopravy 6:36  



Verze JŘ: 13:17_1.6.2020