Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   6:00
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:01
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   6:03
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   6:04
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:05
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   6:05
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   6:06
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   6:07
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   6:08
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   6:09
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   6:10
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   6:12
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   6:13
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   6:14
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 6:16  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020