Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   5:16
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   5:17
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   5:17
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   5:18
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   5:19
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   5:20
2,3 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   5:20
2,6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   5:21
2,9 Kruhová Interaktivní plán dopravy   5:21
3,4 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   5:23
3,7 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   5:24
5,1 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   5:25
5,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   5:26
6,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:27
7,2 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   5:29
7,6 U Luny Interaktivní plán dopravy   5:30
8,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:32
9,4 Bory Interaktivní plán dopravy 5:34  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020