Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   4:57
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   4:58
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   5:00
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   5:01
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:02
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   5:02
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   5:03
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   5:04
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   5:05
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   5:06
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   5:07
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   5:09
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   5:10
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   5:11
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 5:13  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020