Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   10:40
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   10:41
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   10:42
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   10:43
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   10:44
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   10:45
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   10:46
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   10:47
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy   10:49
6,8 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   10:52 V
8,5 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   10:54 V
9,1 Starý Plzenec Interaktivní plán dopravy   10:55 V
9,5 Starý Plzenec, zdrav. stř. Interaktivní plán dopravy   10:56 V
9,7 Starý Plzenec, nádraží Interaktivní plán dopravy   10:57 V
10,3 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   10:58 V
10,7 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy 11:00   V



Verze JŘ: 14:48_17.1.2020