Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy   9:01 V
0,4 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   9:02 V
1 Starý Plzenec, u školy Interaktivní plán dopravy   9:03 V
1,2 Starý Plzenec, náměstí Interaktivní plán dopravy   9:04 V
1,7 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   9:05 V
3,4 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   9:06 V
5,4 Koterov Interaktivní plán dopravy   9:11
6,2 Barvínková Interaktivní plán dopravy   9:12
7,4 K Dráze Interaktivní plán dopravy   9:13
8 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   9:14
8,8 Pekárna Interaktivní plán dopravy   9:15
9,3 Světovar Interaktivní plán dopravy   9:16
9,8 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   9:17
10,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 9:20  



Verze JŘ: 14:48_17.1.2020