Detail spoje » Bus 51 U NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy   20:41 V
0,4 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   20:42 V
1 Starý Plzenec, u školy Interaktivní plán dopravy   20:43 V
1,2 Starý Plzenec, náměstí Interaktivní plán dopravy   20:44 V
1,7 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   20:45 V
3,4 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   20:46 V
5,4 Koterov Interaktivní plán dopravy   20:51
6,2 Barvínková Interaktivní plán dopravy   20:52
7,4 K Dráze Interaktivní plán dopravy   20:53
8 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   20:54
8,8 Pekárna Interaktivní plán dopravy   20:55
9,3 Světovar Interaktivní plán dopravy   20:56
9,8 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   20:57
10,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 21:00  
INFO: nejede 24.12.



Verze JŘ: 6:42_18.09.2020