Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy   18:19 V
0,4 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   18:20 V
1 Starý Plzenec, u školy Interaktivní plán dopravy   18:21 V
2,5 Starý Plzenec, Sedlec, Školní Interaktivní plán dopravy   18:23 V
3 Starý Plzenec, Sedlec Interaktivní plán dopravy   18:25 V
3,5 Starý Plzenec, Sedlec, Školní Interaktivní plán dopravy   18:26 V
5 Starý Plzenec, náměstí Interaktivní plán dopravy   18:29 V
5,5 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   18:30 V
7,2 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   18:31 V
9,2 Koterov Interaktivní plán dopravy   18:36
10 Barvínková Interaktivní plán dopravy   18:37
11,2 K Dráze Interaktivní plán dopravy   18:38
11,8 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   18:39
12,6 Pekárna Interaktivní plán dopravy   18:40
13,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   18:41
13,6 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   18:42
14,1 Slovany Interaktivní plán dopravy 18:45  



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020