Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy   15:26 V
0,4 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   15:27 V
1 Starý Plzenec, u školy Interaktivní plán dopravy   15:28 V
1,2 Starý Plzenec, náměstí Interaktivní plán dopravy   15:29 V
1,7 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   15:30 V
3,4 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   15:31 V
5,4 Koterov Interaktivní plán dopravy   15:36
6,2 Barvínková Interaktivní plán dopravy   15:37
7,4 K Dráze Interaktivní plán dopravy   15:38
8 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   15:39
8,8 Pekárna Interaktivní plán dopravy   15:40
9,3 Světovar Interaktivní plán dopravy   15:41
9,8 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   15:42
10,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 15:45  



Verze JŘ: 14:48_17.1.2020