Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy   18:07 V
0,4 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   18:08 V
1 Starý Plzenec, u školy Interaktivní plán dopravy   18:09 V
1,2 Starý Plzenec, náměstí Interaktivní plán dopravy   18:10 V
1,7 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   18:11 V
3,4 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   18:12 V
5,4 Koterov Interaktivní plán dopravy   18:17
6,2 Barvínková Interaktivní plán dopravy   18:18
7,4 K Dráze Interaktivní plán dopravy   18:19
8 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   18:20
8,8 Pekárna Interaktivní plán dopravy   18:21
9,3 Světovar Interaktivní plán dopravy   18:22
9,8 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   18:23
10,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 18:26  



Verze JŘ: 14:48_17.1.2020