Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:45
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   15:46
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   15:47
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   15:48
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   15:49
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   15:50
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   15:51
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   15:52
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy   15:54
6,8 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   15:57 V
8,5 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   15:59 V
9,1 Starý Plzenec Interaktivní plán dopravy   16:00 V
9,5 Starý Plzenec, zdrav. stř. Interaktivní plán dopravy   16:01 V
9,7 Starý Plzenec, nádraží Interaktivní plán dopravy   16:02 V
10,3 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   16:03 V
10,7 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy 16:05   V



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020