Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy   15:14 V
0,4 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   15:15 V
1 Starý Plzenec, u školy Interaktivní plán dopravy   15:16 V
1,2 Starý Plzenec, náměstí Interaktivní plán dopravy   15:17 V
1,7 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   15:18 V
3,4 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   15:19 V
5,4 Koterov Interaktivní plán dopravy   15:24
6,2 Barvínková Interaktivní plán dopravy   15:25
7,4 K Dráze Interaktivní plán dopravy   15:26
8 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   15:27
8,8 Pekárna Interaktivní plán dopravy   15:28
9,3 Světovar Interaktivní plán dopravy   15:29
9,8 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   15:30
10,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 15:33  



Verze JŘ: 14:48_17.1.2020