Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:45
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   14:46
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   14:47
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   14:48
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   14:49
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   14:50
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   14:51
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   14:52
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy   14:54
6,8 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   14:57 V
8,5 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   14:59 V
9,1 Starý Plzenec Interaktivní plán dopravy   15:00 V
10,3 Starý Plzenec, Sedlec, Školní Interaktivní plán dopravy   15:02 V
10,8 Starý Plzenec, Sedlec Interaktivní plán dopravy   15:04 V
11,3 Starý Plzenec, Sedlec, Školní Interaktivní plán dopravy   15:05 V
12,3 Starý Plzenec, zdrav. stř. Interaktivní plán dopravy   15:08 V
12,5 Starý Plzenec, nádraží Interaktivní plán dopravy   15:09 V
13,1 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   15:10 V
13,5 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy 15:12   V



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020