Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:45
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   13:46
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   13:47
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   13:48
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   13:49
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   13:50
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   13:51
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   13:52
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy   13:54
6,8 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   13:57 V
8,5 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   13:59 V
9,1 Starý Plzenec Interaktivní plán dopravy   14:00 V
10,3 Starý Plzenec, Sedlec, Školní Interaktivní plán dopravy   14:02 V
10,8 Starý Plzenec, Sedlec Interaktivní plán dopravy   14:04 V
11,3 Starý Plzenec, Sedlec, Školní Interaktivní plán dopravy   14:05 V
12,3 Starý Plzenec, zdrav. stř. Interaktivní plán dopravy   14:08 V
12,5 Starý Plzenec, nádraží Interaktivní plán dopravy   14:09 V
13,1 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   14:10 V
13,5 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy 14:12   V



Verze JŘ: 6:42_18.09.2020