Detail spoje » Bus 27 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:30
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:31
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:32
1,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:34
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:36
3,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   5:37
3,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   5:38
4,1 Skautská Interaktivní plán dopravy   5:39
5 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   5:41
5,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 5:44  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020