Detail spoje » Bus 27 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   5:12
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   5:13
1,3 Skautská Interaktivní plán dopravy   5:15
1,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   5:16
2,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   5:17
2,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:19
3,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:21
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:23
5,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:25
5,4 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 5:27  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020