Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   19:14
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   19:15
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   19:16
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   19:17
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   19:18
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   19:20
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   19:21
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   19:23
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:24
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   19:25
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   19:27
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   19:29
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   19:31
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   19:32
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   19:33
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   19:34
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   19:35
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   19:36
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   19:37
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   19:38
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   19:39
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 19:40  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020