Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   19:20
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   19:21
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   19:22
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   19:23
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   19:24
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   19:25
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   19:26
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   19:27
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   19:28
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   19:29
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   19:30
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:32
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   19:34
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:35
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   19:36
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   19:39
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   19:41
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   19:42
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   19:43
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   19:44
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   19:45
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 19:47  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020