Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   19:22
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   19:23
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   19:24
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   19:25
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   19:26
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   19:28
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   19:29
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   19:31
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:32
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   19:33
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   19:35
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   19:37
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   19:39
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   19:40
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   19:41
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   19:42
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   19:43
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   19:44
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   19:45
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   19:46
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   19:47
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 19:48  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020