Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:28
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   19:29
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   19:30
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   19:31
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   19:32
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   19:33
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   19:35
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:36
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   19:37
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   19:39
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   19:42
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   19:44
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   19:45
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   19:46
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   19:47
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:48
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:49
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 19:51  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020