Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:20
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   19:21
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   19:22
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   19:23
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   19:24
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   19:25
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   19:27
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:28
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   19:29
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   19:31
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   19:34
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   19:36
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   19:37
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   19:38
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   19:39
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:40
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:41
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 19:43  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020