Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:49
0,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:52
1,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   13:53
1,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   13:54
2 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   13:55
2,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   13:57
2,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   13:58
3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:00
4,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   14:03
4,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   14:05
5,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   14:06
5,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   14:07
6,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   14:08
6,5 Severka Interaktivní plán dopravy   14:09
6,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   14:10
7,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 14:12  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020