Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   12:40
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   12:41
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   12:42
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   12:45
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   12:46
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   12:47
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   12:48
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   12:50
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   12:51
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   12:53
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   12:56
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   12:58
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   12:59
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   13:00
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   13:01
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   13:02
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   13:03
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 13:05  



Verze JŘ: 8:23_04.06.2020