Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   12:12
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   12:13
1 Severka Interaktivní plán dopravy   12:14
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   12:15
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   12:16
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   12:18
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   12:19
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   12:20
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   12:23
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   12:25
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   12:26
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   12:28
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   12:29
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   12:30
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   12:31
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   12:32
7,3 Bory Interaktivní plán dopravy   12:34
8 Technická Interaktivní plán dopravy   12:35
8,6 Univerzita Interaktivní plán dopravy 12:37  



Verze JŘ: 8:23_04.06.2020