Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   10:15
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:16
1 Severka Interaktivní plán dopravy   10:17
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:18
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:19
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:21
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:22
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:24
4,7 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   10:29
4,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 10:30