Detail spoje » Tram 4 x NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   19:37
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   19:38
1 Severka Interaktivní plán dopravy   19:39
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   19:40
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   19:41
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   19:43
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:44
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   19:45
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:48
4,8 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   19:50
5,2 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:51
5,5 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   19:52
6,2 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   19:55
6,6 Jedlová Interaktivní plán dopravy   19:56
6,9 Liliová Interaktivní plán dopravy   19:57
7,3 Olšová Interaktivní plán dopravy   19:58
7,6 Vřesová Interaktivní plán dopravy   20:00
8,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 20:03  
INFO: jede jen do sadů Pětatřicátníků, dále do vozovny