Detail spoje » Tram 4 x NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   20:10
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   20:11
1 Severka Interaktivní plán dopravy   20:12
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   20:13
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   20:14
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   20:16
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:17
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   20:18
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:21
4,8 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   20:23
5,2 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:24
5,5 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   20:25
6,2 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   20:28
6,6 Jedlová Interaktivní plán dopravy   20:29
6,9 Liliová Interaktivní plán dopravy   20:30
7,3 Olšová Interaktivní plán dopravy   20:31
7,6 Vřesová Interaktivní plán dopravy   20:33
8,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 20:36  
INFO: jede jen do sadů Pětatřicátníků, dále do vozovny