Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   19:34
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   19:35
1 Severka Interaktivní plán dopravy   19:36
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   19:37
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   19:38
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   19:40
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:41
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   19:42
4,7 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   19:47
4,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 19:48