Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:20
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:23
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:25
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:26
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:27
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:28
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   10:29
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:30
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:33