Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   10:05
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:06
1 Severka Interaktivní plán dopravy   10:07
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:08
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:09
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:11
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:12
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:14
4,7 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   10:19
4,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 10:20