Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   20:04
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   20:05
1 Severka Interaktivní plán dopravy   20:06
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   20:07
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   20:08
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   20:10
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:11
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   20:12
4,7 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   20:17
4,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 20:18