Detail spoje » Tram 4 # NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:10
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:13
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:15
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:16
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:17
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:18
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   10:19
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:20
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:23  
INFO: Bezpečnostní pauza