Detail spoje » Tram 4 x NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   19:42
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   19:43
1 Severka Interaktivní plán dopravy   19:44
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   19:45
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   19:46
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   19:48
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:49
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   19:50
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:53
4,8 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   19:55
5,2 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:56
5,5 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   19:57
6,2 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   20:00
6,6 Jedlová Interaktivní plán dopravy   20:01
6,9 Liliová Interaktivní plán dopravy   20:02
7,3 Olšová Interaktivní plán dopravy   20:03
7,6 Vřesová Interaktivní plán dopravy   20:05
8,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 20:08  
INFO: jede jen do sadů Pětatřicátníků, dále do vozovny