Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:55
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   9:58
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:00
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:01
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:02
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:03
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   10:04
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:05
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:08