Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:15
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:18
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:20
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:21
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:22
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:23
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   10:24
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:25
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:28