Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   10:00
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:01
1 Severka Interaktivní plán dopravy   10:02
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:03
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:04
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:06
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:07
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:09
4,7 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   10:14
4,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 10:15