Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   10:35
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:36
1 Severka Interaktivní plán dopravy   10:37
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:38
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:39
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:41
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:42
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:44
4,7 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   10:49
4,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 10:50