Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:05
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:08
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:10
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:11
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:12
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:13
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   10:14
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:15
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:18