Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:53
0,4 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   10:57
0,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:59
1,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   11:00
1,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:01
1,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   11:02
2,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   11:03
2,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 11:05