Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:22
0,4 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   9:26
0,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   9:28
1,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   9:29
1,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:30
1,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   9:31
2,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   9:32
2,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 9:34